INSTAGRAM REKLAMLARI

İnsanlar, Instagram’a sevdikleri şeyleri keşfetmek için gelir. Sizinki gibi işletmeler de buna dahildir. Bir gönderinin ücretli tanıtımını yaptığınızda, sizi takip etmeyen kişilere erişerek sıradaki müşteriniz olmaları için ilham verebilirsiniz.

Instagram’daki insanların %84’ünün küçük işletmelerden alışveriş yapma olasılığı daha yüksektir. Mevcut gönderilerinizle yeni kişilere erişerek takipçi kitlenizi büyütmeye başlayın.

Hikaye Reklamları

Instagram Stories’de reklamlarla akış içeriğinizi tamamlayın. Her gün hikayeleri kullanan 500 milyonu aşkın hesapla bağlantı kurun.

Fotoğraf Reklamları

Hikayenizi sade, basit ve göz alıcı bir tuval üzerinde anlatın. Fotoğraflar kare veya yatay formatta olabilir.

Video Reklamları

Fotoğraf reklamlarının sürükleyici görsel kalitesini görüntü, ses ve hareketin gücüyle birlikte elde edin. Üstelik artık 120 saniyeye kadar olan videoları yatay veya kare formatta paylaşabilirsiniz.

Dönen Reklamlar

İnsanların parmaklarını kaydırarak tek bir reklamda daha fazla fotoğraf veya video görebileceği yeni bir katman ekleyerek kampanyalarınıza derinlik katın.

Koleksiyon Reklamları

Koleksiyon formatını kullanarak insanlara görsel açıdan ilham verebilir ve hedef kitlenizin ürünleri keşfetmesine, incelemesine ve satın almasına yardımcı olabilirsiniz. Video, görseller veya her ikisini birden kullanarak bir ürün veya yaşam tarzına odaklanan bütüncül bir hikaye anlatın.

Keşfet’te Reklamlar

Akış reklamlarınızın kapsamını, ilgi alanlarını takip ettikleri hesapların ötesinde genişletmek isteyen hedef kitleleri kapsayacak şekilde büyüterek keşfetmeye yönelik düşünce tarzına sahip kişilere erişin.

Related Posts

Leave A Comment