FACEBOOK BUSINESS MANAGER

Facebook Business Manager, Facebook işletme hesabı oluşturulmasına, yönetilmesine, reklamların verilmesine ve işletmenizin doğrulanmasına olanak sağlayan bir yönetim panelidir.

Business Manager, reklamverenlerin pazarlama çalışmalarını tek bir yerden yönetmelerine ve varlıklara olan erişimi ekipleri, ortak ajansları ve tedarikçileriyle paylaşmalarına olanak tanır.

Facebook Business Manager İle Neler Yapabilirsiniz?

  • Tek bir yerden Facebook Sayfası, Instagram hesabı, hedef kitle listesi veya ürün kataloğu gibi birden fazla varlık oluşturup yönetebilirsiniz.
  • Reklam hesaplarınız, Sayfalarınız ve uygulamalarınız üzerinde çalışan herkes için kullanıcı erişimi ve izinleri kontrol edebilir ve tüm varlıklarınıza sahip olmaya devam edebilirsiniz.
  • Reklam harcamaları ve gösterimlerinizin genel ve detaylı görünümleriyle Facebook ve Instagram’da daha etkili şekilde reklamlarınızı takip edebilirsiniz.

Business Manager’ın en önemli özelliklerinden biri işletmenizdeki çalışanlara ve işletmeniz adına hareket edebilecek kişilere izinler vermektir. Pazarlama ekibiniz için farklı erişim düzeyleri belirlemek, varlıklarınızı ve bilgilerinizi daha iyi kontrol edebilmenizi sağlar.

Sayfalar, reklam hesapları ve Pikseller gibi Business Manager hesabınızı oluşturmadan önce kullandığınız varlıklar, başlangıçta belirlediğiniz izin ayarlarına göre kişisel hesabınıza bağlı olmaya devam eder. Karışıklıkların önüne geçmek için, işletmenize ait tüm varlıkları Business Manager’a taşıyın.

Related Posts

Leave A Comment